تازه ها

دفتر مقام معظم رهبری

بنر
بنر

سازمان های مرتبط

بنر
نخستین استارت آپ و رویداد ایده پردازی بازی با تم محیط زیست در کشور مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

نخستین استارت آپ و رویداد ایده پردازی بازی با تم محیط زیست در کشور

نخستین استارت آپ و رویداد ایده پردازی بازی با تم محیط زیست در روزهای 28 بهمن ماه به صورت پیش رویداد و  7 اسفند ماه سال 95 به صورت رویداد اصلی به میزبانی بنیاد نخبگان استان مازندران برگزار خواهد شد. بنیاد نخبگان استان مازندران با هدف اشتغال آفرینی از طریق ایجاد کسب و کار دانش بنیان تصمیم دارد با شناسایی و هدایت طرح های برتر، علاوه بر رفع معضلات زیست محیطی با آموزش مناسب و ارائه تسهیلات به راه اندازی کسب و کار در این حوزه بپردازد. پیش از شکل گیری این رویداد کارگروه های آی تی و آی سی تی، کارگروه پسماند و محیط زیست، سلامت و گیاهان دارویی، صنایع دستی و گردشگری شکل گرفت تا بتوانند اقدامات مطلوبی در این زمینه ارائه دهند. در این رویداد علاوه بر مسابقه ی اسباب بازی و بازی با موضوع محیط زیست، کارگاه های آموزشی و پنل های تخصصی به منظور آموزش و بیان فرصت ها و چالش های این حوزه تشکیل خواهد شد.

رویداد ملی ایده پردازی و مسابقات اسباب بازی در محورهای تخصصی ساخت بازی و اسباب بازی با موضوع محیط زیست که می تواند شامل احترام به از محیط زیست؛ حفظ گونه های در حال انقراض؛ حفظ پاکیزگی محیط زیست( محیط زندگی و اطراف آن، آب، هوا، جنگل، ساحل و دریا)؛ ذخیره سازی انرژی؛ بازیافت؛ اکو-تک یا معماری سبز؛ کاهش تولید تاثیرگذارنده ها بر سلامت انسان؛ پسماندها و سایر زمینه های مرتبط باشد، برگزار می شود. همزمان با برگزاری نخستین رویداد ملی ایده پردازی بازی و اسباب بازی با موضوع محیط زیست ، کارگاه ها و پنل های تخصصی به منظور آموزش شرکت کننده ها برای ارتقا سطح ایده یا محصول خود تشکیل خواهد شد. کارآفرینی، کسب و کار در حوزه بازی ها، روش های ارائه ایده،  بیان فرصت ها و چالش های موجود در حوزه محیط زیست، راه اندازی کسب و کار موفق، تدوین برنامه تجاری و چگونگی تعامل با سرمایه گذاران عناوین کارگاه ها و پنل های تخصصی این رویداد است.

ثبت نام این رویداد ملی از تاریخ 13 بهمن ماه سال 95 آغاز شده و تا تاریخ 23 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است که افراد می توانند در دو بخش ثبت ایده و یا شرکت در رویداد ثبت نام نمایند. بدین ترتیب افرادی که طرح خاصی در نظر ندارند ولی تمایل به دریافت آموزش های مربوطه و یا پیوستن به تیم های دیگر را دارند شانس حضور خواهند داشت. بنابراین از تمامی نوآوران، ایده پردازان، کارآفرینان، دانش آموزان، دانشجویان، اساتید و متخصصان دعوت به عمل می آید ایده ها، طرح ها و محصولات خود را در این رویداد ملی مطرح نموده و ضمن برخورداری از هدایای نفیس برای طرح های برتر، از تسهیلات پسا رویداد به منظور راه اندازی کسب و کار خود در مرکز نوآوری و فناوری استان مازندران بهره مند شوند.

برای ثبت نام فرم زیر را به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ایمیل کنید .

فرم ثبت نام ایده پردازان:

نام و نام خانوادگی

 

شرکت در مسابقه به صورت :

تیمی               انفردای

ایمیل

 

شماره تلفن

 

عنوان طرح

 

خلاصه طرح

 

طرح شما در چه مرحله ای است؟

ایده /طراحی              محصول

 

فرم ثبت نام  شرکت کنندگان :

نام و نام خانوادگی

 

شرکت در مسابقه به صورت :

تماشاچی               تمایل به تشکیل تیم

ایمیل

 

شماره تلفن

 

توانایی ها

 

 

فرم حمایت از رویداد مخصوص شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی

عنوان شرکت/ارگان

 

نام و نام خانوادگی مدیرعامل

 

ایمیل

 

شماره تلفن

 

پیشنهادات حمایتی

 

 

لطفا فرم مربوطه را پس از تکمیل به آدرس ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال فرمایید.