بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/02/18 - 22:23
  • - تعداد بازدید: 36
  • - تعداد بازدیدکننده: 34
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
لقب قهرمان جنگ های دریایی شهید امیر سرلشکرخلبان خلعت بری

برگزاری همایش ملی شهید امیر سرلشکر خلبان حسین خلعتبری در روز جهانی خلبان

همایش ملی پاسداشت شهید امیر سرلشکر خلبان حسین خلعتبری به همت بنیاد ملی نخبگان در استان مازندران در شهرستان رامسر برگزار خواهد شد

 

اگر ذره ای از خاک وطنم به پوتین سرباز دشمن چسبیده باشد، آن را با خونم در خاک وطن می شویم.

                                                                          "قسمتی از وصیت نامه شهید امیر سرلشکر خلبان حسین خلعتبری

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان مازندران : به پاس قدردانی از خدمات ارزشمند و برجستة نخبة جنگی و تجلیل و قدرشناسی از حماسه آفرینی های این دلاور باغیرت مازندرانی " نخستین جلسه شورای سیاستگذاری همایش ملّی پاسداشت نخبگی شهید امیر سرلشکر خلبان حسین خلعتبری مکرم" با حضور مدیران و مسئولین دستگاه های اجرایی استانی مرتبط به ریاست حضرت آیت الله محمدی لائینی نماینده محترم ولی فقیه در استان مازندران در محل دفتر نماینده محترم دفتر مقام معظم رهبری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر محمد آزادبخت، رئیس بنیاد نخبگان استان  گزارشی از روند برگزاری این همایش و مجموعة اقدامات و فعالیت هایی که تاکنون صورت گرفته است، مواردی را بیان فرمودند.

در ادامه، حضرت آیت الله محمدی لاینی  نماینده ولی فقیه در مازندراندر خصوص نقش و جایگاه این شهید والامقام گفت: استان نخبه پرور مازندران در طول دوران دفاع مقدس سرداران و شهدای سرافراز زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی نموده که همچون دیگر شهیدان ایران زمین، بر تارک انقلاب اسلامی می درخشند.

یکی از برجسته ترین و شجاع ترین آنها شهید امیر سرلشکر خلبان حسین خلعتبری مکرم بوده است که نقش تاثیر گذار و بسزایی را در موفقیت و سرنوشت جنگ ایفا نموده به طوری که با بروز شجاعت، مهارت و رشادت خود، لقب قهرمان جنگ دریایی را به او نسبت داده اند.  

پس از بحث و تبادل نظر موضوعات دستور جلسه ،حضرت آیت الله محمدی لائینی، نماینده محترم ولی فقیه در استان در خصوص هر چه باشکوه تر این همایش رهنمودها و توصیه هایی مهمی ایراد فرمودند.  در پایان مقرر شد این  همایش معظم ملّی مذکور در تاریخ 6 اردیبهشت 1404 با مشارکت سازمان ها و نهادی ملّی و استانی در شهرستان رامسر برگزار گردد.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 171223
کلمات کلیدی
مدیر مازندران
خبرنگار

مدیر مازندران

تصاویر