بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/02/12 - 08:09
  • - تعداد بازدید: 64
  • - تعداد بازدیدکننده: 59
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بهره گیری از ظرفیت نخبگان در مسیر پیشرفت و توسعه استان مازندران

تأکید نمایندگان منتخب مجلس دوره دوازدهم در همکاری با بنیاد ملی نخبگان در جهت پیشرفت و توسعه استان مازندران

دیدار و نشست نمایندگان منتخب مردم مازندران در مجلس دوازدهم شورای اسلامی ایران با رئیس بنیاد نخبگان استان مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان: دیدار و نشست مشترک نمایندگان منتخب مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی ایران  آقایان دکترحسن حسن نتاج و دکتراحمد فاطمی منتخبین مردم شهرستان بابل با رئیس بنیاد نخبگان مازندران در بنیاد نخبگان استان برگزارشد و بر استفاده از ظرفیت نخبگان  بر همگرایی و هم‌افزایی در مسیر پیشرفت استان تأکید شد.

در این نشست در خصوص مسائل اساسی در حوزه های اقتصادی، علمی و فناوری استان مازندران بحث و تبادل نظر شد که نمایندگان منتخب بر استفاده و بهره گیری از ظرفیت‌های نخبگان علمی و دانشگاهی در جهت پیشرفت استان تاکیدویژه ای داشتند.

نمایندگان منتخب مردم مازندران با اشاره  به لایحه برنامه هفتم توسعه درحوزه فناوری که به نخبگان توجه خاص و ویژه ای شده است،اعلام داشتند:

با تمام توان در مجلس دوازدهم از برنامه‌های بنیاد ملی نخبگان و دولت برای  همگرایی و هم‌افزایی در مسیر پیشرفت استان حمایت نموده و از همه پتانسیل و ظرفیت‌های نخبگان در قانون برنامه هفتم در تلاش مس نماییم و به حول قوه الهی با تشکل فراکسیون نخبگان در مجلس دوازدهم به این امر اهتمام ویژه ای خواهیم داشت. در پایان از واحدهای مختلف بنیاد نخبگان استان مازندران بازدید بعمل آمد.

 

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 171105
کلمات کلیدی
مدیر مازندران
خبرنگار

مدیر مازندران

تصاویر