بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/03/29 - 06:32
  • - تعداد بازدید: 41
  • - تعداد بازدیدکننده: 40
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

مهلت ثبت‌نام در بیست و ششمین دوره جشنواره جوان خوارزمی تمدید شد

مهلت ثبت‌نام، بارگذاری و تکمیل مستندات آثار پژوهشی در بیست و ششمین دوره جشنواره جوان خوارزمی تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در اطلاعیه‌ای از تمدید ‌‌مهلت ثبت‌نام، بارگذاری و تکمیل مستندات آثار پژوهشی در بیست و ششمین دوره جشنواره جوان خوارزمی تا پایان تیرماه ۱۴۰۳ خبر داد.

‌فرآیند ثبت‌نام بیست‌و‌ششمین دوره جشنواره جوان خوارزمی از ابتدای دی‌ماه 1402 شروع شده بود و قرار بود تا فردا ۲۲ ‌خردادماه سال ۱۴۰۳ ادامه داشته باشد.‌ سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد «‌با توجه به درخواست مکرر علاقه‌مندان و متقاضیان جشنواره جوان خوارزمی، به دلیل شرایط سال جاری تحصیلی و درگیربودن دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه با آزمون نهایی و به منظور فراهم کردن مشارکت حداکثری هنرجویان و دانش آموزان دوره دوم متوسطه با هماهنگی به‌عمل آمده با وزارت علوم تحقیقات و فناوری مهلت ثبت‌نام، بارگذاری و تکمیل مستندات آثار پژوهشی در بیست و ششمین دوره جشنواره جوان خوارزمی، تا پایان تیرماه ۱۴۰۳ تمدید می‌شود.»

همه دانش‌آموزان و هنرجویان دوره دوم متوسطه (نظری، فنی حرفه‌ای، کاردانش و استثنایی) می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

شرکت‌کنندگان باید تا پایان تیر ۱۴۰۳ دانش‌آموز یا هنرجوی مراکز آموزشی دولتی یا غیر دولتی روزانه یا بزرگسال باشند.

شناسایی، معرفی و پرورش استعدادهای دانش‌آموزی کشور در زمینه‌های علمی و فناوری، آشنایی دانش‌آموزان با پژوهش و شیوه‌های خلاق در حل مساله، ایجاد زمینه‌های لازم پرورش، رشد و شکوفایی استعدادها و توسعه و تعمیق روحیه پژوهش و نوآوری در بین آن‌ها، ترویج فرهنگ نوآوری، کاربردی کردن نتایج تحقیقات و کارآفرینی دانش‌بنیان در میان دانش‌آموزان از جمله اهداف برگزاری این جشنواره در میان دانش‌آموزان است.

گروه‌هایی که می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند به شرح زیر است:

 

شرکت در جشنواره جوان خوارزمی دارای تسهیلاتی برای دانش‌آموزان است که از آن جمله می‌توان به تسهیلات ورود به دانشگاه و همچنین تسهیلات بنیاد ملی نخبگان اشاره کرد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سامانه kharazmi.sampad.gov.ir یا مدیران مدارس و همچنین برای اطلاع از آخرین اخبار جشنواره به کانال شاد جشنواره جوان خوارزمی به آدرس jashnvarejavankharazmi@ مراجعه کنند.

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اعلام کرده است: «این بازه زمانی داده شده برای ثبت‌نام آخرین مهلت ثبت‌نام در جشنواره جوان خوارزمی بوده و قابل تمدید نخواهد بود.

بنابراین ‌دانش‌آموزان علاقه‌مند چناچه تاکنون اقدام به ثبت‌نام نکرده باشند، باید تا پایان تیر برای ثبت‌نام اقدام کنند. ‌همچنین دانش‌آموزان ابتدا می‌توانند اقدام به ثبت مشخصات خود و پرداخت هزینه ثبت‌نام کنند و سپس مستندات خود را در فرصت دیگری تا 31 تیر سال تحصیلی جاری در سامانه جشنواره بارگذاری کنند.


  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 171923
کلمات کلیدی
مدیر مازندران
خبرنگار

مدیر مازندران