نشست نخبگان و مدیران شرکتهای دانش بنیان با رئیس اتاق بازرگانی مازندران
نشست مشترک بنیاد نخبگان استان با اتاق بازرگانی مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان مازندران، نشست مشترک شرکت های دانش بنیان تحت پوشش بنیاد نخبگان استان مازندران با هیات رییسه اتاق بازرگانی استان برگزار شد. این جلسه با تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید آغاز و آقای مهاجر، ریاست محترم اتاق بازرگانی استان ضمن خوش آمدگویی، به معرفی خدمات و فعالیتهای اتاق و پتانسیل های موجود در آن برای بهره­گیری نخبگان و شرکت­های دانش بنیان پرداختند.

در ادامه آقای دکتر آزادبخت ریاست محترم بنیاد نخبگان استان مازندران به معرفی بنیاد تسهیلات و حمایتهای و توانمندی­های شرکت­های دانش­بنیان برای محقق ساختن شعار ابلاغی سال از سوی مقام معظم رهبری "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها "پرداختند و با تاکید بر نقش همکاری های فراسازمانی برای حل مسائل و چالش­های مهم استان، بر نقش بنیاد نخبگان استان برای رسیدن به این هدف تاکید کردند.

گفتنی است که این نشست مشترک با حضور شرکت های دانش بنیان در حوزه­های مختلف فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پزشکی و ... برگزار شد و شرکت­های دانش بنیان ضمن معرفی محصولات خود، به ارائه پتانسیل­های تولیدی شرکت های خود پرداختند و همچنین موانع موجود در مسیر تولید و صادرات را با مسئولین اتاق مطرح کردند. 

تاریخ انتشار : 1400/04/07
کد : 20226
تعداد بازدید: 288733