دوشنبه 1 بهمن 1397

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

نشست هم اندیشی راهکارهای حمایت از نخبگان حوزه کشاورزی

در راستای اجرای برنامه های مصوب بنیاد نخبگان در خصوص نشست های اجتماعات نخبگانی، نشست هم اندیشی  راهکارهای حمایت از نخبگان حوزه کشاورزی با موضوع استفاده از تکنولوژی نوین در کشاورزی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان مازندران، در راستای اجرای برنامه های مصوب بنیاد نخبگان در خصوص نشست های اجتماعات نخبگانی، نشست هم اندیشی  راهکارهای حمایت از نخبگان حوزه کشاورزی با موضوع استفاده از تکنولوژی نوین در کشاورزی، بکارگیری ادوات جدید کشاورزی، حاشیه امنیتی مورد نیاز نخبگان کشاورزی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مازندران با حضور مسئولین استان  برگزار شد .

در این نشست دکتر محسن جهانشاهی رئیس بنیاد نخبگان استان مازندران با اشاره به ظرفیت قابل توجه نخبگان استان در حوزه کشاورزی، بهره گیری از تکنولوژی نوین با محوریت نخبگان در راستای بهبود وضعیت کشاورزی استان را امری ضروری دانست .
وی ضمن بیان برخورداری مازندران از حدود 200 مرکز دانشگاهی از شرق تا غرب استان و نیز الگوی پراکنش جمعیت در این استان، ضرورت نهادینه کردن دیدگاه نخبگان و مسئولین به استان مازندران به عنوان یک کلان شهر را مورد تاکید قرار داد.
رئیس بنیاد نخبگان مازندران با تاکید بر اهمیت تقویت و تعمیق ارتباط صنعت با نخبگان و دانشگاهیان، خواستار توجه نخبگان به تبدیل ایده و دانش به محصولات و خدمات دانش بنیان مورد استفاده صنعت شدند .

در ادامه این نشست نخبگان حاضر در این جلسه به معرفی حوزه های  فعالیتی و تخصصی خود ‍‍‍‍‍‍‍ و ارائه نقطه نظرات و چالش های موجود در حوزه کشاورزی پرداختند .

تاریخ انتشار : 1397/03/12
کد : 48
تعداد بازدید: 175

            
  آدرس : مازندران - ساری - میدان امام خمینی (ره)  - بلوار آزادی  - خیابان شهید نوری - بنیاد نخبگان استان مازندران.

  تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد.