ترغیب نخبگان به فعالیت در حوزه زیست‌فناوری/ ظرفیت‌های جدیدی به این حوزه تزریق می‌شود
برنامه‌ریزی و اجرای رویدادهای علمی و فناورانه برای ترغیب و ترویج دانشجویان به مسائل حوزه زیست‌فناوری» عنوان طرحی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ترغیب این قشر به فعالیت در حوزه زیستی انتخاب کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ «برنامه‌ریزی و اجرای رویدادهای علمی و فناورانه برای ترغیب و ترویج دانشجویان به مسائل حوزه زیست‌فناوری» عنوان طرحی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ترغیب این قشر به فعالیت در حوزه زیستی انتخاب کرده است.

این فراخوان دانشجویی قرار است نقش رشته‌های مختلف در زیست فناوری را معرفی و دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی، مهندسی و علوم پایه دانشگاه‌های کشور را با این حوزه آشنا کند.

همچنین از دیگر اهداف این فراخوان، «معرفی زمینه‌های پژوهشی و کاری در حوزه زیست فناوری» و «حل مسائل و چالش‌های زیست‌فناوری» است تا با این کار، دانشجویان به فعالیت در این حوزه ترغیب و تشویق شوند.

مخاطبان این این فراخوان، «دانشجویان رشته های فنی و مهندسی، علوم پایه و پزشکی دانشگاه‌های برتر کشور»، «شتابدهنده‌های تخصصی زیست‌فناوری» و «صاحبان صنایع زیست‌فناوری کشور» هستند.

علاقه‌مندان تا 24 شهریورماه سال 1400 فرصت دارند طرح‌های خود را ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://biodc.isti.ir/ مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1400/05/27
کد : 20230
تعداد بازدید: 32