سرپرست قائم مقام بنیاد ملی نخبگان:
طرح شهید احمدی روشن از مصادیق بارز ارزش‌آفرینی است

سالاریه حضور در طرح شهید احمدی روشن را از مصادیق فعالیت‌های نخبگانی برای حرکت به سمت کارآفرینی و ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان نوآور و خلاق دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور گسترش دایرۀ نخبگانی و بهره‌مندی حداکثری دانشگاهیان و مستعدان‌برتر از تسهیلات و حمایت‌های اعطایی به جامعۀ نخبگانی، «وبینار ارزش‌آفرینی فردی با بهره‌مندی از حمایت‌های بنیاد نخبگان استان یزد» با حضور سرپرست قائم مقام بنیاد ملی نخبگان برگزارشد.

در این نشست که جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های سراسر کشور، دانشجویان و صاحبان شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور نیز در آن حضور داشتند، حسن سالاریه؛ سرپرست قائم مقام بنیاد ملی نخبگان طرح شهید احمدی روشن را یکی از مصادیق بارز ارزش‌آفرینی دانست.

وی با اشاره به آغاز ثبت‌نام ششمین دوره طرح شهید احمدی روشن و تعداد طرح‌های مصوب در این دوره، حضور در این طرح را یکی از فعالیت‌های نخبگانی برای توانمندسازی و مهارت‌آموزی مستعدان و حرکت جامعۀ مستعدان به سمت کارآفرینی و ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان نوآور و خلاق برشمرد.

سالاریه گفت: آخرین مهلت ثبت‌نام در ششمین دوره طرح شهید احمدی روشن چهارم آبان ‌ماه است و امیدواریم همچون دوره‌های گذشته شاهد حضور حداکثری دانشگاهیان و دانشجویان در این طرح باشیم.

تاریخ انتشار : 1400/07/29
کد : 20236
تعداد بازدید: 44630