شنبه 25 مرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

جشنواره ملی توسکا
جشنواره ملی توانمندسازی و سرمایه گذاری کسب و کارهای ارزش آفرین با نام "توسکا" با محوریت بنیاد نخبگان مازندران برگزار شد .

جشنواره ملی توانمندسازی و سرمایه گذاری کسب و کارهای ارزش آفرین با نام "توسکا" در 25،26،27 بهمن 1396 با محوریت بنیاد نخبگان استان مازندران در دانشگاه مازندران برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان مازندران جشنواره ملی توانمندسازی و سرمایه گذاری کسب و کارهای ارزش آفرین با نام "توسکا" در 25،26،27 بهمن 1396 با محوریت بنیاد نخبگان استان مازندران در دانشگاه مازندران برگزار شد .

رویداد ملی توسکا به منظور ترویج فرهنگ کارآفرینی، ایجاد بستری نوین و مناسب برای تلفیق علم و عمل، شبکه­ سازی کاری، ایجاد ارتباط موثر بین صاحبان ایده، طرح­اولیه و محصول با سرمایه­ گذاران و صاحبان صنایع، به همراه انواع آموزش­های موردنیاز برای ورود به بازار، ایجاد کسب و کار، حل چالش­ های زیست محیطی به همراه ارزش­ آفرینی اجتماعی، اشتغال­زایی و خلق ثروت با محوریت بنیاد نخبگان استان مازندران شکل گرفت .

در این جشنواره ملی 427 طرح،ایده و محصول طی فراخوان هایی دریافت شد که پس از ارزیابی اولیه فرم های ثبت نام، 135 طرح پذیرفته شد ، که از این طرح ها 86 طرح و ایده و محصول به مرحله ارائه و داوری راه پیدا کرد .

همزما با برگزاری این جشنواره کارگاه های آموزشی با عنوان توانمند سازی و سرمایه گذاری کسب و کارهای ارزش آفرین با حضور نخبگان و سرآمدان و اساتید مجرب باموضوعات

1. ایده پردازی، اساس یک استارت آپ موفق

2. تیم سازی، همراهان شما در مسیر موفقت

3 . مدل کسب و کار، بنیان استارت آپ

4 . ورود به بازار، زمانبندی و تکنیک ها

5 . کسب و کار های مبتنی بر تولید محتوا

6 . مدیریت استارت آپ ها

برگزار شد .

در حاشیه این جشنواره به منظور حضور ایده ها، طرح اولیه و محصولات، نمایشگاهی ترتیب داده شد که شرکت ها، موسسات، صاحبان ایده توانستند با حضور در این بخش علاوه برمعرفی کارهای خود، به شبکه سازی کاری و صحبت با سرمایه گذران و صنعت گران بپردازند.

در پایان این جشنواره پس از داوری طرح ها از 3 نفر اول برگزیده طرح ها،ایده ها و محصولات در حوزه های محیط زیست، محیط زیست "مواد و مکانیک" ، بازی و اسباب بازی، فناوری اطلاعات، نوآورانه، کشاورزی و شیلات، انرژی، دانش آموزی به رسم یاد بود با اهدا جوایز نقدی،تندیس و لوح سپاس قدردانی شد .

در آخرین روز این جشنواره تور گردشگری استان مازندران تحت عنوان "سورپرایز تفریحی" ویژه شرکت کنندگان برگزار شد .

تاریخ انتشار : 1396/12/14
کد : 29
تعداد بازدید: 359

  تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: مازندران - ساری - میدان امام خمینی(ره) - بلوار آزادی - خیابانشهید نوری - بنیاد نخبگان استان مازندران