چهارشنبه 5 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

سی‌امین نشست سراسری رؤسای بنیادهای نخبگان استانی

سی‌امین نشست سراسری رؤسای بنیادهای نخبگان استانی با حضور قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان به میزبانی بنیاد نخبگان استان البرز در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛  سی‌امین نشست سراسري روسای بنيادهاي نخبگان استانی‌ با حضور قائم مقام و معاونان بنیاد ملی نخبگان، معاون استاندار البرز و رؤسای بنیادهای نخبگان استانی به میزبانی استان البرز در حال برگزاری است.

در روز نخست این نشست که به مدت دو روز به میزبانی بنیاد نخبگان استان البرز برگزار می‌شود، آریا الستی؛ معاون فرهنگی بنیاد ملی نخبگان با محوریت ارائه گزارش ارزیابی عملکرد برنامه‌های فرهنگی در سال 1396بنیادهای نخبگان استانی، اقدامات انجام‌شده در خصوص طرح خیرین و واقفین،آخرین تصمیمات کارگروه فعالیت‌های هنری، اسلامی، انقلابی و پیشرفت آئین‌نامه شناسایی و پشتیبانی از برگزیدگان قرآنی، رویکرد برنامه‌های فرهنگی در سال 1397 و بایسته‌های برنامه‌های تکریمی، توضیحاتی را ارائه می‌کند.

ارائه نتایج شاخص‌های ارزیابی بنیادهای استانی در بحث ایجاد شرایط و امکانات اشتغال در سال 1396 توسط حسن سالاریه؛ معاون برنامه‌ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان نیز در نشست دوم مقرر شده است. سخنرانی برخی رؤسای بنیادهای نخبگان استانی پیرامون اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در سال جاری، مهمترین محور نشست سوم است.

در روز دوم این نشست نیز محمدصالح ترکستانی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد به بیان مسائل مربوط به این معاونت می‌پردازد. برگزاری نشست پرسش و پاسخ و کارگاه آموزشی، از دیگر بخش‌های روز دوم است.

لازم به ذکر است، این نشست، به مدت دو روز به میزبانی بنیاد نخبگان استان البرز برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار : 1397/06/19
کد : 68
تعداد بازدید: 178

            
  آدرس : مازندران - ساری - میدان امام خمینی (ره)  - بلوار آزادی  - خیابان شهید نوری - بنیاد نخبگان استان مازندران.

  تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد.