بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/02/07 - 23:41
  • - تعداد بازدید: 100
  • - تعداد بازدیدکننده: 89
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
استاندار جدید مازندران

مازندران؛ مهد علم و دانش و نیروی انسانی کارآمد است / معیار ارزیابی مدیران دستگاه‌های اجرایی مازندران استفاده از ظرفیت نخبگان است

در سومین روز کاری استاندار جدید استان مازندران، نشست هم اندیشی استاندار مازندران با جامعه نخبگان و شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان مازندران در ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد نخبگان استان مازندران :

در ابتدای نشست رئیس بنیاد نخبگان استان مازندران گزارشی از عملکرد فعالیتها و دستاوردهای بنیاد نخبگان استان مازندران بیانات مبسوطی ارائه نمودند در ادامه چند تن از نخبگان و  مدیران شرکتهای دانش بنیان در خصوص مشکلات و موانع موجود به استاندار جدید جناب آقای دکتر یوسف نوری نکاتی را بیان داشتند.

یوسف نوری روز پنجشنبه در جلسه با جامعه نخبگان و مدیران شرکتهای دانش بنیان، نخبگان را محرک جامعه برای رسیدن به خودکفایی و قله دانایی توصیف کرد و افزود: مشکلات کشور در حوزه مدیریت است و این خطه طبق آمار و بررسی‌های تاریخی مهد علم و دانش و نیروی انسانی کارآمد است.

استاندار مازندران با بیان اینکه مازندران جزو اولین های کشور در کسب مدال‌های المپیاد ملی و بین المللی است، تصریح کرد: نخبگان افراد قوی هستند و باید موضوعی در حل نظام مسایل مازندران ورود پیدا کنیم.

وی با ذکر این نکته که امروز اسیر مدیریت های فرسایشی هستیم، توضیح داد: سازمان های بدون بودجه و رییس، انگاره امروز مدیریت در کشورهای پیشرفته است که مورد اهتمام ویژه قرار گرفت، در حالی که مشکلات و چالش های بروکراسی اداری در بخش های خصوصی و دولتی کشور، قله شده است.

نوری با اظهار این که نخبگان و استعدادهای دانش بنیان مازندران زنجیره توسعه مازندران هستند، ادامه داد: حمایت دستگاه های اجرایی از شرکت های دانش بنیان و پارک علم و فناوری مازندران مورد تاکید جدی است.

استاندار: معیار ارزیابی مدیران دستگاه‌های اجرایی مازندران استفاده از ظرفیت نخبگان است

نماینده عالی دولت در مازندران با تاکید بر این که معیار ارزیابی مدیران مازندران استفاده از ظرفیت های اعضای نخبگان و پارک علم و فناوری است، گفت : ارزیابی های میدانی نیز در چگونگی استفاده و حمایت واقعی از سوی دستگاه های اجرایی با جدیت عملیاتی می شود.

استاندار مازندران با اشاره به این که معتقدم توسعه مازندران باید با عینک و نگاه نخبگان عملیاتی شود ، گفت که تاکید می کنم دستگاه های اجرایی استان باید بکارگیری از نخبگان را عملیاتی کنند.

نوری ادامه داد: مشکلات کشاورزی مازندران با نگاه کارشناسی ارشد دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی استان حل و فصل شود.

وی با اظهار این که شرکت های دانش پژوهان جوان مازندران باید بیشتر تقویت و حمایت شود، تصریح کرد: رسیدن به بهره وری اقتصادی در سه بخش اقتصادی، خدمات و فرهنگی مازندران فقط با توجه واقعی و عملی به نخبگان است.

نوری با تاکید بر این که همه مدیون خون شهدا هستیم، گفت: اقتدار و امنیت امروز کشور را نیز نخبگان و دانش آموزان در المپیادها تضمین کردند.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 170961
کلمات کلیدی
مدیر مازندران
خبرنگار

مدیر مازندران

تصاویر